پست الکترونیک : aumuto.co@gmail.com
تلفن: 55619001

نمایندگی AUMA

( نمایندگی اکچویتور AUMA آئوما آلمان )

مجموعه آئوموتو AUMUTO با اتکاء به دانش فنی مدیران و کارشناسان خود و تجربه همکاری چند ساله که با شرکت AUMA آلمان در ایران داشته است، سال ها تأمین کننده اصلی انواع تجهیزات AUMA از قبیل انواع اکچویتور برقی، کنترلرها، گیربکس ها و تجهیزات شبکه های صنعتی در کشور بوده است و این مجموعه تمام خدمات پشتیبانی شامل طراحی، سایزینگ تجهیزات، نصب اکچویتور و راه اندازی تجیهزات بر روی شیرآلات صنعتی، تعمیرات اکچویتور و سرویس دوره ای تمامی محصولات AUMA را در کارگا‌ه خدمات خود تحت استاندارد های کمپانی در ایران انجام می دهد، آئوموتو تا زمان شروع تحریم ها در کشور، گواهی رسمی کمپانی آئوما را در بحث نمایندگی اکچویتور AUMA (عملگر برقی آئوما) و انواع گیربکس AUMA ، شیرآلات صنعتی را تنها در ایران دارا بوده است. 

با توجه به تحریم های صورت گرفته از آبان 1398 و نیاز بازار ایران در تأمین و خدمات فنی و مهندسی در زمینه اتوماسیون شیرآلات صنعتی، آئوموتو توانسته با بهره گیری از این تجربیات و ارتباطات خود کماکان تأمین کننده محصولات AUMA (اکچویتورهای برقی، کنترلرها، گیربکس ها و تجهیزات شبکه های صنعتی ) تامین کند.

نمایندگی اکچویتور AUMA (عملگر برقی آئوما) - گیربکس( نماینده رسمی آئوما آلمان )
نمایندگی اکچویتور AUMA (عملگر برقی آئوما) - گیربکس( نماینده رسمی آئوما آلمان )

( تعمیر،اورهال( بازآماد) و قطعات AUMA آئوما آلمان )

آئوموتو تنها مرکز تخصصی ارائه تمامی خدمات فنی و مهندسی AUMA در کشور بوده است چرا که با توجه به داشتن سالها نمایندگی انحصاری برند AUMA بزرگترین تأمین کننده قطعات یدکی این برند در بازار بوده و با داشتن انباری بزرگ از قطعات یدکی اکچویتورهای AUMA و امکان ساخت قطعات یدکی اکچویتور برقی را با استفاده از دانش تیم کارشناسان متخصص خود را دارد، تا در زمینه تعمیر عملگر برقی و عملگر پنوماتیک (عملگر الکتریکی و بادی) ، در کمترین زمان تجهیزات را بررسی و عیب یابی کرده و به همراه عکس های تکمیلی و گزارش مفصلی از تجهیز را برای کارفرما ارسال و پس از موافقت کارفرما، فرآیند تعمیر اکچویتور را آغاز و پس از طی گذراندن  آزمایش های فنی اکچویتورها، برای کارفرما ارسال می گردد . 

شایان ذکر است قطعات ساخته شده و تعمیرات این شرکت برای جلب اعتماد و آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی به مدت دو سال گارانتی AUMUTO را پس از تعمیر شامل می شود. 

تیم پشتیبانی فنی این مجموعه با توانایی ارائه مشاوره ، سرویس دوره ای و پشتیبانی عملگرها ( اکچویتور برقی و اکچویتور پنوماتیکی )  و با  تجریه انجام پشتیبانی فنی بسیاری از پروژه های بزرگ صنعتی و پالایشگاهی در کشور افتخار این را دارد که نامی مطمئن برای شما مشتریان عزیز باشد.  

تاریخچه شرکت AUMA (آئوما آلمان)

کمپانی AUMA در سال 1964 در Ostfildern نزدیک Stuttgart کشور آلمان توسط آقایان  Werner Riester و Rudolf Dinse تاسیس گردید. این شرکت توانسته تا امروز به 2300 کارمند در سراسر جهان و 30 نمایندگی و امکانات تولید در فضایی بالغ بر 60,000 متر مربع توسعه یابد.AUMA تولید انواع عملگر برقی ( اکچویتور) را از سال 1965 آغاز کرده است و امروزه با نام AUMA Riester GmbH & Co. KG که مقر اصلی آن در Muellheim آلمان مشغول به فعالیت است. ابن کمپانی اروپایی توانسته خود را یک شرکت در زمینه ی تولید انواع اکچویتور برقی (عملگر برقی) و گیربکس های صنعتی در جهان مطرح کند.
اکچویتورهای برقی AUMA با تکنولوژی پیچیده و با کیفیت تولید می شوند و در بخش های آب و فاضلاب، انرژی، پتروشیمی، نفت و گاز (نیروگاه)و صنایع یا صنعت غذایی در سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرند.  
آئوموتو نمایندگی اکچویتور AUMA آلمان افتخار این را دارد که از مشاوره خرید اکچویتور تا فرآیند نصب و خدمات (تعمیر عملگر آئوما و سرویس دوره ای) کنار شما باشد.

نمایندگی اکچویتور AUMA (عملگر برقی آئوما) - گیربکس( نماینده رسمی آئوما آلمان )