پست الکترونیک : aumuto.co@gmail.com
تلفن: 55619001

درباره ما

درباره اکچویتور آئوموتو AUMUTO

شرکت AUMUTO با اتکاء به دانش فنی مدیران و کارشناسان خود و تجربه همکاری چند ساله با شرکت AUMA آلمان (تحت عنوان شرکت خودکار مواد بسامد نمایندگی انحصاری اکچویتورهای AUMA ) و با در دست داشتن کارگا‌ه هایی مجهز و انباری بزرگ از شیرآلات صنعتی، کنترل والو ها، عملگرهای پنوماتیک  و برقی و تجهیزات AUMA، شرایط بسیار مطلوبی جهت تأمین انواع کالا و خدمات مهندسی ذیل در ارتباط با صنایع مختلف فراهم آورده است:

1 – مشاوره فنی جهت انتخاب صحیح اکچویتور یا عملگر (برقی، پنوماتیک و Gas over Oil)، کنترلر، گیربکس و شیرآلات صنعتی در پروژه‌های مربوطه.

2 – تأمین کننده انواع اکچویتور برقی و پنوماتیکی یا عملگر، کنترلر و گیربکس از جمله AUMUTO ،AUMA آلمان، FLOTECH آمریکا و PRISMA اسپانیـا.

3 – برگزاری دوره‌های آموزشی آشنایی کامل با تجهیزات AUMA (عملکرد، نحوه استفاده، سرویس و نگهداری و تعمیرات) و شیرآلات صنعتی (Maintenance و Sizing) به صورت عملی و تئوری در محل کارفرما یا در دفتر پیمانکار.

4 – مهندسی خرید و مشاوره فنی جهت انتخاب بهینه (فنی و مالی) شیرآلات صنعتی از بین تولید کنندگان داخلی و خارجی. با توجه به همکاری چند ساله و تنگاتنگ این شرکت با تولید کنندگان شیرآلات در داخل و خارج از کشور و شناخت نقاط ضعف و قوت هر یک از آنها، امکان انتخاب بهترین گزینه از بین سیل عظیم گزینه‌های موجود، در پروژه‌های مربوطه میسّر می‌باشد.

5 – تعمیر اکچویتور، بازدید و سرویس های دوره‌ای انواع اکچویتورها یا عملگرها، کنترلرها و گیربکس‌ها در محل کارفرما یا در کارگاه‌های شرکت پیمانکار. 

اکچویتور آئوموتو AUMUTO پوزیشنر، شیرآلات صنعتی، عملگر برقی و پنوماتیک
نمایندگی اکچویتور AUMA (عملگر برقی آئوما) - گیربکس( نماینده رسمی آئوما آلمان )